Πρόγραμμα για 25/01/20 - 31/01/20

Σάββατο, 25/01/20

Ώρα Τίτλος Τύπος Δάσκαλοι
11:00 - 12:30 Hatha Yoga | Όλα τα επίπεδα Μάθημα: Yoga for all Πηνελόπη Θανασούλη
12:30 - 16:00 Devata Yoga με την Νάνσυ Χιτζανίδου Μάθημα: Workshop Νάνσυ Χιτζανίδου
16:45 - 18:00 Γιόγκα για εγκύους* Μάθημα: Prenatal Yoga Anna Louise Hagen
18:15 - 19:45 Iyengar Yoga Μάθημα: Restorative Yoga Anna Louise Hagen

Κυριακή, 26/01/20

Ώρα Τίτλος Τύπος Δάσκαλοι
10:00 - 13:00 Devata Yoga με την Νάνσυ Χιτζανίδου Μάθημα: Workshop Νάνσυ Χιτζανίδου
14:30 - 18:00 Devata Yoga με την Νάνσυ Χιτζανίδου Μάθημα: Workshop Νάνσυ Χιτζανίδου

Δευτέρα, 27/01/20

Ώρα Τίτλος Τύπος Δάσκαλοι
11:00 - 12:30 Hatha Yoga | Όλα τα επίπεδα Μάθημα: Yoga for all Πηνελόπη Θανασούλη
16:00 - 17:30 Ήπια και προσιτή Yoga* Μάθημα: Restorative Yoga Πηνελόπη Γαβριλάκη
18:00 - 19:30 Kundalini Yoga - Όλα τα Επίπεδα Μάθημα: Kundalini Yoga Κατερίνα Καρασμάνη
19:45 - 21:15 Hatha Yoga | Όλα τα Επίπεδα Μάθημα: Yoga for all Πηνελόπη Γαβριλάκη

Τρίτη, 28/01/20

Ώρα Τίτλος Τύπος Δάσκαλοι
09:00 - 10:30 Πρωινή Ηatha Yoga-Όλα τα επίπεδα Μάθημα: Yoga for all Πηνελόπη Γαβριλάκη
16:00 - 17:15 Γιόγκα για εγκύους* Μάθημα: Prenatal Yoga Anna Louise Hagen
17:30 - 19:00 Hatha Yoga | Όλα τα Επίπεδα Μάθημα: Yoga for all Καλλιόπη Πάλλη
19:15 - 20:45 Yoga Level I | Αρχάριοι Μάθημα: Yoga I Έλενα Παπαλάμπρου

Τετάρτη, 29/01/20

Ώρα Τίτλος Τύπος Δάσκαλοι
11:00 - 12:30 Hatha Yoga | Όλα τα επίπεδα Μάθημα: Yoga for all Πηνελόπη Θανασούλη
18:00 - 19:30 Kundalini Yoga - Όλα τα Επίπεδα Μάθημα: Kundalini Yoga Κατερίνα Καρασμάνη
19:45 - 21:15 Δυναμική yoga | Όλα τα Επίπεδα Μάθημα: Vinyasa flow Ίριδα Μαθέ

Πέμπτη, 30/01/20

Ώρα Τίτλος Τύπος Δάσκαλοι
17:00 - 20:30 Yoga for Scoliosis with Elise Miller Μάθημα: Workshop Elise Browning Miller

Παρασκευή, 31/01/20

Ώρα Τίτλος Τύπος Δάσκαλοι
10:00 - 11:30 Δυναμική yoga | Όλα τα Επίπεδα Μάθημα: Vinyasa flow Ίριδα Μαθέ
17:00 - 20:30 Yoga for Scoliosis with Elise Miller Μάθημα: Workshop Elise Browning Miller
20:30 - 21:45 Διαλογισμός Μάθημα: Meditation Κατερίνα Καρασμάνη